Błękitni Przyborów - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wiewior83 15

pon.

Puchar Polski I runda !

• autor: piotrusoks1995, 2014-07-26 15:26

W dniu dzisiejszym w siedzibie PPN w Brzesku odbyło się losowanie I rundy Pucharu Polski na szczeblu brzeskiego podokręgu. W pierwszym spotkaniu los przydzielił nam zespół z A-klasy - Kłos Łysa Góra. Mecz rozegrany zostanie 2 sierpnia o godzinie 17:00 na boisku w Przyborowie. Komplet par dostępny w rozwinięciu newsa.

Do rozgrywek zgłosiło się w sumie dziesięć drużyn, siedem z nim reprezentuje A-klasę, trzy B-klasę. Spotkania zostaną rozegrane 2 lub 3 sierpnia, a gospodarzem spotkania jest drużyna sklasyfikowana niżej w tabeli badź reprezentująca niższą klasę rozgrywkową.

źródło : Sokół Maszkienice

Zestaw par

2 sierpnia(sobota)
- Tymon Tymowa - Sokół Maszkienice
- Start Biadoliny Szl. - Victoria Porąbka Usz.
- Błękitni Przyborów - Kłos Łysa Góra

3 sierpnia(niedziela)
- Olimpia Bucze - Piast Czchów
- Rylovia II Rylowa - Strażak Mokrzyska

Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 17:00.

WYCIĄG Z REGULAMINU ROZGRYWEK PP - dotyczący zasad prowadzenia i udziału w zawodach
§ 5
1. Wystawienie przez klub do rozgrywek więcej niż jednej drużyny zobowiązuje do stosowania następujących zasad:
a/ Zawodnicy, którzy brali udział w jednej drużynie, nie mogą brać udziału w innej drużynie tego samego klubu w następnym terminie, jeżeli obie drużyny awansują dalej. Jeżeli jedna z tych drużyn została wyeliminowana z rozgrywek, wtedy najwyżej 3 zawodników drużyny wyeliminowanej może grać w poszczególnym meczu w tej drużynie swego klubu, która zakwalifikowała się do dalszych rozgrywek.
b/ Oznaczenie drużyn tego samego klubu ustala się na podstawie klas rozgrywkowych, w których one aktualnie występują – I drużynę reprezentuje zespół występujący w najwyższej klasie rozgrywkowej, itd.
2. Zawodnicy, którzy zmienili barwy klubowe w tej samej edycji rozgrywek pucharowych, mogą brać udział w barwach nowego klubu w tej samej edycji.
3. W zawodach o Puchar Polski nie jest wymagany udział zawodnika młodzieżowca.
§ 6
1. Zawody przeprowadzone zostaną systemem pucharowym, tzn. drużyny przegrywające odpadają.
2. Gospodarzami meczów są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2014/2015 (z wyjątkiem finału na szczeblu MZPN, jeśli odbędzie się na terenie neutralnym). W przypadku zespołów tej samej klasy rozgrywkowej gospodarzami są zespoły występujące w niższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2013/2014 lub sklasyfikowane na niższym miejscu w tabeli danych rozgrywek w sezonie 2013/2014.
3. Zestawienie par Rundy Wstępnej rozgrywek pucharowych przeprowadzą podokręgi na swoim terenie.
4. Zestawienie par Rundy I rozgrywek pucharowych przeprowadzą terytorialnie OZPN Nowy Sącz, TOZPN Tarnów, PPN Chrzanów i Wydział Gier MZPN (dla rozgrywek z udziałem zwycięzców w Podokręgach Kraków, Myślenice, Wieliczka i Olkusz).
5. Zestawienie par półfinałowych Rundy II Pucharu Polski na szczeblu MZPN zostanie dokonane drogą losowania przez Wydział Gier MZPN.
§ 7
1.W Rundzie Wstępnej i w Rundzie I rozgrywek, w przypadku uzyskania w normalnym czasie gry wyniku remisowego sędzia główny zawodów zarządza wykonywanie rzutów karnych wg obowiązujących przepisów gry w piłkę nożną. W Rundzie II finałowej rozgrywek pucharowych na szczeblu MZPN, w przypadku uzyskania w normalnym czasie gry wyniku remisowego sędzia główny zarządza dogrywkę 2x15 minut, a następnie, w przypadku remisu, sędzia zarządzi rzuty karne.
2. Prawo do wykonywania rzutów karnych mają wszyscy zawodnicy, którzy brali udział w grze w momencie zakończenia dogrywki.
3. Drużyny biorące udział w zawodach o Puchar Polski uprawnione są do wymiany 4 zawodników przez cały okres gry, w tym bramkarza.

autor: ~anonim 2014-07-26 19:30:55

avatar NIE WISŁA NIE LEGIA ANI NIE ZAGŁĘBIE ALE PRZYBOROWIANKA PUCHAR POLSKI ZDOBĘDZIE !

autor: ~anonim 2014-07-27 23:14:31

avatar Dla tego klubu A.Hajnysz nie istniej choć to smutne to prawdziwe ;( dla całośći, z pewnościa dla samych chłopaków co kopią jest inaczej Hajni dał tej ekipie coś co nie da sie opisać czy wytłumaczyć, był momentami zbyt obsesyjny w swoim zachowaniu ale dał "życie" tej grupie. Myśle że po głębszych przemyśleniach każdy sie ze mną zgodzi tam były jaja , i mimo że bez upragnionego awansu to była drużyna w sensie jeden za wszystkich ... terz mi troche tego brakuje . Ni niejszym życze wam jak najlepiej Po awans jebany z nowymi ludżmi . POWODZENIA :)

autor: ~anonim 2014-07-28 13:00:50

avatar Stary, koncz wakacje - wracaj do szkoly! Dla wlasnego dobra.

autor: ~anonim 2014-07-28 13:59:17

avatar ~Macie fajną drużyne po co głupie komentarze ,trzeba wszystko zrobić żeby nowi lidzie tu byli z Urbaśiami na czele !! jest szansa powalczenia o A kl. i wszystko na ten temat....

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Korona Niedzieliska 1:2 Błękitni Przyborów
2016-06-05, 17:00:00

oceny zawodników »

Korona Niedzieliska 1:2 Błękitni Przyborów
Pogórze Gwoździec 1:5 Kłos Łysa Góra
Iva Iwkowa 3:1 Start 77 Biadoliny Szlacheckie
LKS Poręba Spytkowska 5:1 Victoria Porąbka Uszewska
Tymon Tymowa 2:4 Arkadia Olszyny
Sokół Maszkienice 8:1 Victoria Bielcza
Strażak Mokrzyska 8:1 Iskra Łęki

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.