Błękitni Przyborów - strona nieoficjalna

Brak aktywnych ankiet.

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. wiewior83 15

pon.

Gdzie Pagen nie może , tam sędzia pomoże !

• autor: piotrusoks1995, 2014-08-12 11:42

III runda Pucharu Polski

Błękitni Przyborów 2:3 Pagen Gnojnik

Skład:Oleksyk,-Urbaś M,Borowiec,Woda,Dobrzański,-Czuj M,Urbaś G,Mika,Czuj T,-Chudyba,Żurek

Grali ponadto : Duch

Bramki zdobyli :

Żurek

Urbaś G

Dziękujemy Kibicom za wsparcie ! Pierwszy mecz ligowy w Niedzielę z Iskrą Szczepanów o godzinie 16:00 !

więcej info o meczu w rozwinięciu newsa

W brzeskim Podokręgu Piłki Nożnej rozegrano trzecią rundę zmagań o Puchar Polski. Najciekawszym spotkanie wcale nie był pojedynek zespół z okręgówki : Okocimski II - Jadowniczanka, ale mecz w Przyborowie, gdzie w dramatycznych okolicznościach Błękitni przegrali 2-3 z Pagenem Gnojnik.

Błękitni dwukrotnie wychodzili na prowadzenie w meczu z Pagenem, a mimo to nie udało im się dowieźć sensacyjnego prowadzenia do końca meczu. Wpływ na przebieg spotkania miała także nerwowa atmosfera związana z rzekomo kontrowersyjnymi decyzjami arbitra (posługujemy się tutaj informacjami od naszego źródła obecnego na tym spotkaniu). Gospodarze kończyli mecz w 9-kę, co wykorzystali bardziej doświadczeni goście kończąc mecz zwycięstwem. Abstrahując od przebiegu meczu Błękitni – Pagen, drużyna z brzeskiej B klasy wydaje się zbudowała w końcu zespół na miarę oczekiwań swoich licznych kibiców. Jeszcze nigdy nie mieliśmy tak dobrego zespołu – powiedział nam niedawno jeden z zawodników Błękitnych.

źródło : sportomaks.pl

autor: ~Kibic i sędzia. 2014-08-14 16:52:22

avatar Jestem byłym sędzią piłkarskim. Byłem na meczu w Błękitnych. Uczciwy wynik to 3:2 dla Błękitnych. Karny z palca wyssany plus nie podyktowany karny za zagranie ręką w polu karnym przez Pagen. Sędzia ŻENADA nie dawał sobie rady zupełnie!!! Chłopaki z B klasy waleczni, ambitni!!! Sędzia wypatrzył wynik i mam nadzieję że nie dostał za tą parodię pieniędzy od biednego B klasowego klubu!!!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Korona Niedzieliska 1:2 Błękitni Przyborów
2016-06-05, 17:00:00